Yayın Akışı

Call of Duty Black Ops 3 İndir Full + Tüm DLC + Zombi Mod + MP

 

Black ops 3 indir

Call of Duty Black Ops 3, Treyarch tarafından geliştirildi ve Activision tarafından 6 Kasım’da PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformları için oyuncuların beğenisine sunulacak. Yapımı 3 yıldır devam eden oyundan herkes ümitli çünkü daha önce herkes tarafından beğenilen 2 oyunu da Treyarch firması geliştirmişti. Oyunu şimdiden indirebilirsiniz ancak henüz Crack düşmediği için oynayamazsınız. Oyunun çıkışı gerçekleştirdikten sonra Crack dosyası yayınlanacaktır.

Call of Duty Black Ops 3 kendine özel üç oyun modu ile birlikte geliyor. Senaryo, Çok Oyuncu ve Zombi Modları modları bulunacak en çok haz aldığınız COD deneyimini yaşayacaksınız. Yeni bir asker türü yaratılıyor ve buna şahit oluyoruz. Son teknoloji ile üretilmiş robot askerler artık savaşların kaderini belirliyor. Buna alışmak zor olmayacak.

Call of Duty Black Ops 3 Zombi Modu, şu ana kadar oynadığınız en cazip, en derin ve insana oynama hırsı kazandıran mod olacak. Kendine özgü senaryosu, atmosferi ve daha önce karşılaşmadığınız silah ve teknik özellikler ile aklınızı başınızdan almaya aday bir mod oldu. Tüm bunlar Call of Duty Black Ops 3 için özel hazırlanan teknoloji ile hayata geçirilecek.

Call of Duty Black Ops 3 oyununu diğer Call of Duty oyunlarından ayıran bir diğer nokta ise oynarken sürekli istihbarat ağına ve müttefik askerlere bağlıyız, iletişi kuruyoruz. Erkek askerlerin yanı sıra bir çok kadın askere de rastlanabilecek. Bu askerlerin daha zeki hareket etmelerini sağlayacak yeni savaş teknikleri var.

Call of Duty Black Ops 2 oyununda maalesef çoğu karakter öldüğü için David Mason dışında önceki oyunda bulunan hiçbir karakter bu oyunda bulunmuyor.

 • Call of Duty Black Ops 3 sistem gereksimleri
 • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit.
 • İşlemci: Intel® Core™ i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 810 @ 2.60 GHz.
 • Bellek: 6 GB RAM.
 • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 470 @ 1GB / ATI® Radeon™ HD 6970 @ 1GB.
 • DirectX: Sürüm 11.
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  Rar Şifre:oyunindir.vip

  Hiç yorum yok

  Sizler İcin Daha iyisini sunmayı Hazırız. Bizi yorumlarda isteklerinizi belirtiniz