Yayın Akışı

Left 4 Dead 2 İndir – Full PC TCOYUN

 

Left 4 Dead 2 İndir

Left 4 Dead 2 İndir – Full PC

Left 4 Dead serisinin devamı niteliğini taşımakta olan Left 4 Dead 2 İndir oyununda bambaşka karakterleri yönlendirerek zorlu mücadelelere dahil olacak ve beş farklı senaryo üzerinde zombilere karşı mücadele ederek hayatta kalma savaşı vereceksiniz. Birbirindne harika silahlar ve bombalar ile zombileri kendinizden uzaklaştırarak senaryo içerisindeki asıl amacınıza ulaşmaya çalışacak ve birbirinden farklı özelliklere sahip olan zombileri yok edeceksiniz.


Left 4 Dead 2 Konusu

Valve tarafından yayınlanmış aksiyon ve korku türünde oldukça heyecan verici bir hayatta kalma oyunu olan Left 4 Dead 2 oyunu 2009 yılınında çıktı!

İlk oyuna nazaran yeni hayatta kalan karakterleri yönlendireceğiniz Left 4 Dead 2 oyununda farklı oyun modlarında hayatta kalmak için var gücünüz ile mücadele edecek ve hayatta kalanlar ile iş birliği yaparak içerisinde bulunmuş olduğunuz kaos ortamından sağ kurtulmaya çalışacaksınız. Eşsiz bir oynayış deneyimine sahip olacağınız Left 4 Dead 2 oyununda her senaryoda benzersiz bir zombi ile karşılaşacak ve sahip olduğunuz cephaneliği en iyi şekilde kullanarak zombilere karşı her zaman hazırlıklı olacaksınız.

Left 4 Dead 2 Oyunu Sistem Gereksinimleri

Left 4 Dead 2 oyunu sistem gereksinimleri şunlardır;

  • Windows XP İşletim Sistemi gerekir. ve yukarısı
  • 3.0 GHz Pentium 4 işlemciye gerek vardır.
  • 2 GB RAM bellek için yeterli olacaktır.
  • Nvidia 6600 / ATI X800 ekran kartlarına sahip olmalısınız.
  • DirectX sürümünüzün en az 9.0c olması gerekmektedir.
  • 13 GB kullanılabilir alan bulundurmanız gerekir.  

Hiç yorum yok

Sizler İcin Daha iyisini sunmayı Hazırız. Bizi yorumlarda isteklerinizi belirtiniz