Yayın Akışı

Forza Horizon 4 İndir – Full Türkçe + Tüm DLC

Forza Horizon 4 Full İndir

Playground Ekibi tarafından yapılan 2018 tarihinde geliştirilen ve Microsoft Windows ile Xbox One için 2 Ekim 2018’de piyasaya sürülen Forza Horizon 4 full indir video yarış oyunu. Forza oyunları serisinin 4. oyunu olan Forza Horizon 4 Microsoft Studiosu ekibinden yayınlandı. 

Birleşik Krallığın temsili bölgelerinde geçen ve 450 üzerinde lisanslı aracın sunulduğu oyun bir Yarış Simülasyonunu. Her oyuncunun kendi yarışını yaratmasını sağlayan oyun çevrimdışı mod ile de oynanmakta, her sunucu 72 oyuncuya kadar destekleniyor. Öncekilerden gelen Al güdümlü drivatarlara göre senkronize paylaşılan dünyada geçen oyun değişen mevsimleri tanıtımı ile de dikkatleri üzerinde topluyor. 

Asfaltı Kazımaya Başla

Türkçe Yarış Simülasyonunu seriden ayıran özelliği her hafta değişen mevsim ve hava şartlarının tüm sunucularda eşit zamanda yaşanıyor olması. Dil seçeneği Microsoft tarafından desteklenen ve çoklu dil desteği ile Global’de 38 dil seçeneği bulunan oyun Forza Horizon 4 Türkçe Destekli İndir ve keyfi yaşamaya başla. Ultimate Edition DLC Paketli oyunu indir ve araziye uygun aracı seçerek asfaltı kazımaya başla. Bir Horizon Süper Yıldızı Ol

Büyük Britanya’da tarihi bir yolculuk yaşamak ister kendi başınıza isterse oluşturduğunuz takım ile açık bir dünyada araçları toplayın, modifiye edin ve Forza Horizon 4 bedava sürün. Tek oyunculu ve çok oyunculu modları bulunan araba yarışı video oyunu kısa zamanda 20 milyona yakın kullanıcıya ulaştı, genel anlamda olumlu beğeniler alan oyunu sende Forza Horizon 4 full indir ve bir horizon süper yıldızı ol. 

Oyunda ki dinamizm ve grafik tasarımları oyunda ustalaşmaya katkı sunduğu gibi pahalı arabalar ile uçak, tren howercraft gibi araçlara meydan okuma fırsatı sunuluyor. Forza Horizon 4 full indir seçeneğini kullanarak oynanmaya başlanan oyunda eklenen yeni detaylar sürücüyü kişiselleştiriyor, ayakkabısından sürçünün cinsiyetine kadar hatta lastiklerin hava basıncını kontrol edip değiştirmeye kadar tüm detaylar sizi büyülemeye yetiyor. 

Lisans Hakkı Nedeni İle Bazı Araçlar Yok

Hem aracınızı hem de gideceğiniz yolunuzu seçmek size kalmış durumda ancak kaza ya da hata yapmamaya çalışın çünkü hata ya da kaza yapılması halinde yarış kısa süreliğine geri sayıyor. Forza Horizon 4 oyununda Toyota, Mitsubishi ve Lexus araçlarından bazıları lisans hakkı nedeni ile oyunda yer almıyor ama bazı off road yarış kamyonlarını bulmak mümkün.

Sistem Gereksinimleri

Aksiyon ve macera dolu bir araba yarışı olan oyunda en gelişmiş araç seçenekleri ile gerçeği yaşamaya hazır olun, heyecan ve keyfi sorunsuz yaşamak için Forza Horizon 4 sistem gereksinimleri şu şekilde verilmektedir. 

Minimum Sistem Gereksinimi
 • İşletim Sistemi: Windows 10 tüm sürümler ya da daha üstü
 • Depolama Alanı: 70 GB Kullanabilir alan
 • Ekran Kartı: AMD R7 250x ya da Nvidia GTX 650 Ti ya da Nvidia GT 740 
 • İşlemci: Intel i3-4170 @ 3.7Ghz ya da Intel i5 750 @ 2.67Ghz
 • Bellek: 8 GB
 • Ses Kartı: DirectX 12 API
Önerilen Sistem Gereksinimi

 • İşletim Sistemi: Windows 10 versiyon 15063.0 ya da daha üstü
 • Ses Kartı: DirectX 12 API
 • İşlemci: Intel i7-3820 @ 3.6Ghz ya da daha üstü
 • Bellek: 12 GB
 • Depolama Alanı: 70 GB Kullanabilir alan
 • Ekran Kartı: Nvidia GTX 970 ya da NVidia GTX 1060 3GB ya da AMD R9 290x ya da AMD RX 470NOT: Steam sürüm çıktı online multiplayer dahil

Hiç yorum yok

Sizler İcin Daha iyisini sunmayı Hazırız. Bizi yorumlarda isteklerinizi belirtiniz