Yayın Akışı

Age of Mythology The Titans Expansion Full İndir PC Türkçe TCOYUN

Age of Mythology

 Age of Mythology The Titans Expansion Full İndir PC Türkçe


İşte Titanlar geliyor

Age of Mythology: The Titans Expansion Microsoft tarafından gerçek zamanlı strateji oyunu Age of Mythology. Oyunu daha zorlu hale getirecek yeni kabileler, tanrılar ve güçler gibi ek özellikler içerir.

Atlantislilerle Tanışın

Atlantisliler oyundaki en yeni eklemelerden biridir ve bu Titan genişleme paketinde çoğunlukla odak noktanız onlar olacaktır. Kahraman birimleri olmadığı için ilk başta hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz, ancak onlar için endişelenmenize gerek yok. Diğer kabilelerin aksine, tüm normal Atlantisli siviller bir kahramana dönüştürülebilir. Ne tür kahramanlar olabilecekleri konusunda da herhangi bir sınırlama yoktur. Bu iyi bir haber çünkü savaş yeteneklerinizi artıracak ve savunmanızı güçlendirecek, ancak sizi sivilleri dönüştürmek konusunda çok hevesli olmamanız konusunda uyarmalıyım. Nüfusunuzu dengelemeniz ve köyünüzde yeterince normal Atlantislinin kalmasını sağlamanız gerekecek. Sıradan bir köylünün becerilerini gerektiren başka görevler de var.Medeniyetleri, kaynak toplama ve teslim etme söz konusu olduğunda indirme noktaları gerektirmez. Bunun nedeni, genellikle dış kaynaklardan toplamak için yolunuzdan çıkan her şeyi içeren ekonomik merkez adı verilen bir binadır. Atlantisliler, zamanlarını ibadet etmeye ve müesseseler inşa etmeye adamak yerine, diğer şehir merkezlerini işgal ederek ve kontrol ederek tanrılarından da lütuf kazanırlar.

Yüce Titanlar

Titanlar, Atlantislilerin tanrılarıdır ve her birinin Atlantisliler'in kullanabileceği farklı güçleri vardır. Titan Kronos, uzayı ve zamanı kontrol edebildiği için binaları ışınlama yeteneğine sahiptir. Oranos ise yapılar yerine birimleri bir yerden başka bir yere taşıyabilir. Gaia'nın güçleri diğer iki Titan'dan farklıdır. Işınlanma yerine, kaynakları hasat edebileceğiniz ormanlar yetiştirebileceksiniz.

İlerledikçe dahil olacak küçük tanrılar ve devler de var. Ayrıca iyileşme ve büyük yıkım arasında sınır oluşturan yardımcı yeteneklere de sahiptirler. Oyunu oynamaya başladığınızda onların gizemlerini ortaya çıkarmak size kalmış.

Haritalar ve kişilikler

Titan genişleme paketi ayrıca AI düşmanlarınız için yeni harita türleri ve kişilikleri ile birlikte gelir. Diğer türlerden belirli önemli konumların yetenekleri de yükseltildi. Saldırılar ve güçler daha güçlü hale getirilirken, hasarlar daha fazla bonus puanınızı devralır. Titanlara gelince, etkileyici bir saldırı gücüne sahip oldukları için oldukça fazla sayıda can puanı ile yapılırlar.

Strateji oluşturun ve kazanın

Age of Mythology: The Titans Expansion, bu oyunun mitoloji seven hayranları için değerli bir başka hediyedir. Yeni özellikleri size şu anda üzerinde çalıştığınız yeni tanrıları ve köylüleri daha fazla keşfetme ve keşfetme şansı verecek. Güncellemeler, aşmanız için daha fazla zorluk sunuyor ve bu da oyunu daha da heyecanlı kılıyor.


  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, 10
  • İşlemci: 2.6 Ghz.
  • Bellek: 4 GB RAM.
  • Ekran Kartı: Direct X 11+
  • DirectX: Sürüm 11.
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan.
  • İlave Notlar: GeForce 9800GTX, Radeon 4850

Hiç yorum yok

Sizler İcin Daha iyisini sunmayı Hazırız. Bizi yorumlarda isteklerinizi belirtiniz