Yayın Akışı

Age of Empires ll HD İNDİR TCOYUN

Age of empires 2 hd indir

 

Age of Empires ll HD Özellikleri

  • 11 farklı dil seçeneği,
  • Çarpıcı grafik açıları,
  • Zengin içerikler,
  • Açık bir dünya,
  • Düzenli güncellemeler,
  • Birbirinden farklı ırklar,
  • Klasik bir stratejik deneyim,

Gerçek zamanlı strateji oyunu - RTS türünün günümüze ulaşmasında en büyük katkısı bulunan oyunlardan olan Age of Empires II, çıktığı dönemde bizi saatlerce bilgisayarlarımızın başına kilitlemiştyi. Age of Empires 2 HD de aradan geçen yılların ardından tekrar aynı heyecanı yaşamamıza imkan tanıyor.

Age of Empires II HD, orijinal oyunun grafiklerini HD kalitede yeniliyor ve oyunu geniş ekran monitörlerimizle uyumlu hale geliyor. Age of Empires II HD'de Age of Empires 2'nin içindeki bütün tek kişilik görevlerin yanısıra Age of Kings ve The Conquerors genişleme paketlerini de bulacaksınız. Oyuncular Age of Empires II HD'de 18 farklı medeniyetten birini seçerek binlerce yıllık bir tarihi gelişim macerasına atılabiliyorlar. Bu tarihi süreçte düşmanlarınızla heyecan dolu savaşlar yapabiliyorsunuz. Ayrıca Age of Empires II HD online oyun moduna da sahip. Bu sayede taktiksel yeteneklerinizi diğer oyunculara karşı da test edebilirsiniz.

Age of Empires ll HD İndir

Gerçek zamanlı olarak oynanabilen Age of Empires ll HD dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları bir araya getirmeye devam ediyor. Rengarenk içerikler ile oyunculardan tam puan alan yapım, Türkçe dil desteğine sahip olmasa da ülkemizde oldukça yaygın bir konumda yer alıyor. Klasik bir stratejik deneyim sunan oyun, yayınlandığı dönem milyonlarca kopya satmıştı.

Age of Empires ll HD Sistem Gereksinimleri

Age of Empires II HD oldukça düşük sistem gereksinimlerine sahip. Oyunu eski bilgisayarlarınızda bile rahatça oynayabilirsiniz. Age of Empires II HD sistem gereksinimleri şu şekilde: 

- Windows Vista işletim sistemi

- 1.2 GHz işlemci

- 1 GB RAM

- DirectX 9.0c uyumlu ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 2 GB boş depolama alanı

 

Age of Empires ll HD İndir

Hiç yorum yok

Sizler İcin Daha iyisini sunmayı Hazırız. Bizi yorumlarda isteklerinizi belirtiniz